Zapewniamy duży wybór koncentratorów tlenów do wynajmu na Śląsku, wspomagających leczenie niewydolności oddechowej w warunkach domowych. W zależności od wymagań i potrzeb użytkowników dobierzemy koncentrator tlenu o odpowiednich parametrach użytkowych.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Śląsk do bezpiecznej domowej tlenoterapii.

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów przenośnych koncentratorów tlenowych różniących się miedzy sobą specyfikacją (wydajność, przepływ, stopień koncentracji tlenu, wyposażenie dodatkowe). Nasi doświadczeni pracownicy na podstawie otrzymanych od Państwa informacji wypożyczą odpowiedni koncentrator tlenu.

Nie bez znaczenia przy wynajmie koncentratora tlenu jest również jego waga, rozmiar oraz głośność działania. To również ważny czynnik urządzenia na który zwraca uwagę wielu naszych klientów z terenu Śląska. Wynajmowane koncentratory tlenu są w stanie pracować 24/7 dostarczając w czasie minuty od 0,5 do 5 litrów tlenu.

Przenośne koncentratory tlenu są łatwe w obsłudze nawet przez osoby starsze, dzięki czemu świetnie spisują się w prowadzeniu domowej tlenoterapii.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Kupić czy wynająć koncentrator tlenu?

Na zakup nowego koncentratora tlenu trzeba przeznaczyć minimum kilka tysięcy złotych. Dla osób których nie stać na taki dodatkowy koszt bądź potrzebują jedynie koncentratora na krótki okres zdecydowanie lepszą opcją jest jego wynajem.

W wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med działającej na terenie Śląska przygotowaliśmy różne opcje wynajmu koncentratorów tlenu, zapewniając przy tym atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia warunków wynajmu.

Zapewniamy również możliwość refundacji wynajmu urządzenia przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Na terenie Śląska zapewniamy transport koncentratora tlenu prosto do domu klienta.

Koncentratory tlenu Śląsk

Koncentrator tlenu jest niezbędnym elementem w procesie leczenia chorób płuc oraz serca związanych z niewydolnością oddechową. Jego działanie opiera się na podawaniu pacjentowi powietrza zawierającego podwyższoną ilość tlenu.

Urządzenie podczas działania pobiera powietrze z naszego otoczenia, a następnie absorbuje azot powodując dostarczenie do organizmu chorego tlen o zawartości tlenu przekraczającej 90%. Warto również wspomnieć, że urządzenie pełni również funkcję filtracji i oczyszczania powietrza.

Powszechnie uważa się stosowanie koncentratorów tlenu za bezpieczniejszą opcją niż podawanie tlenu z butli tlenowych.

Zalety wynajmowanych koncentratorów tlenu

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiedni koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne