Mil-Med, wypożyczalnia sprzętu medycznego, oferuje Państwu szeroki wybór koncentratorów tlenu w Bielsku-Białej, które są używane m.in. w trakcie leczenia niewydolności oddechowej. Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszy aparat, który spełni wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Bielsko-Biała – tlenoterapia domowa

Co to są koncentratory tlenu? To urządzenia medyczne, które pobierają tlen z atmosfery, po czym wydzielają z niego związki azotu, by dostarczyć do organizmu skoncentrowanego tlenu o natężeniu ponad 90%. Dodatkowo filtrują, oczyszczają powietrze. Są powszechnie uważane za bardziej bezpieczne od butli tlenowych. Jest tak dlatego, że nie zachodzi ryzyko wybuchu ani potrzeba regularnej wymiany.

Koncentratory tlenu w Bielsku-Białej przyniosą ulgę osobom chorym na niewydolność oddechową, a także choroby nowotworowe, układu krążenia i wiele innych schorzeń. Te profesjonalne aparaty są nawet stosowane w sporcie i kosmetyce.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynająć czy kupić koncentrator tlenu?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy lepszy jest zakup, czy wynajem koncentratora tlenu w Bielsku-Białej. Odpowiedź nie jest trudna – jeśli muszą go Państwo używać długotrwale, przez miesiące, lata, warto zainwestować we własne urządzenie.

Jeśli jednak sprzęt jest potrzebny na krótki okres, można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych korzystając z usług wypożyczalni. Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści ustalą Państwa potrzeby i pomogą wybrać najlepsze urządzenie, oferując atrakcyjne warunki współpracy. W zakresie naszych usług jest także dowóz koncentratorów tlenu na terenie Bielska-Białej.

Usługa wynajmu koncentratorów tlenu może zostać zrefundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia, co może być dla wielu pacjentów i ich rodzin okazją do zmniejszenia wydatków.

Koncentratory tlenu Bielsko-Biała

Koncentratory tlenu wbrew pozorom nie są skomplikowane w obsłudze, dlatego mogą je Państwo powierzyć nawet osobie starszej, bez doświadczenia medycznego. Pracują cicho, nieprzerwanie, jednak mogą różnić się wieloma parametrami, które pomożemy Państwu dobrać do zaistniałej potrzeby. Nasze profesjonalne aparaty do tlenoterapii mają różny stopień koncentracji tlenu, przepływ, a nawet akcesoria dołączone do zestawu.

Urządzenia różnią się także rozmiarem, dlatego warto zastanowić się, jaki będzie odpowiedni w Państwa domu lub mieszkaniu w Bielsku-Białej. Wynajmowane koncentratory tlenu wytwarzają od 0,5-5 l tlenu w ciągu minuty. Mogą pracować nieprzerwanie całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zalety wynajęcia koncentratora tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Bielsku?

Zadzwoń do nas, a dobierzemy dla Państwa odpowiedni rodzaj koncentratora tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne