Zmagają się Państwo z niewydolnością oddechową i chcą podjąć leczenie w zaciszu swojego domu? Oferujemy szeroki wybór koncentratorów tlenu do wynajmu w Bytomiu, które zostaną dopasowane do różnych potrzeb i wymagań pacjentów. Nasi specjaliści służą radą i pomocą, dlatego jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje, zapraszamy do poznania naszej oferty lub kontaktu.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Bytom – skorzystaj z bezpiecznej domowej tlenoterapii

Koncentratory tlenowe różnią się specyfikacją. Najważniejsze parametry to wydajność aparatu, przepływ, stopień koncentracji tlenu oraz ilość dołączonych elementów. Nie wiedzą Państwo jaki sprzęt będzie potrzebny? Wystarczy podać naszym specjalistom najważniejsze informacje, by na tej podstawie dopasowali koncentrator tlenu.

Ważnym czynnikiem wyboru jest rozmiar, masa i głośność urządzenia, na które zwraca uwagę wielu mieszkańców Bytomia. Wynajmowane koncentratory tlenu są kompaktowe, ciche i mogą pracować ciągle przez 24/7 z wydajnością 0,5 do 5 l tlenu na minutę.

Aparaty w naszej wypożyczalni są intuicyjne w obsłudze, dlatego poradzi sobie z nimi każdy, bez względu na wiek i posiadane wykształcenie.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem czy kupienie koncentratora tlenu?

Kupno nowego koncentratora tlenu może znacząco obciążyć domowy budżet, dlatego warto zastanowić się nad tym, kto i przez jak długi czas będzie go użytkował. Jeśli aparat do tlenoterapii jest potrzebny doraźnie lub na krótszy okres czasu, doskonałym rozwiązaniem będzie jego wynajem.

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med, która funkcjonuje na terenie Bytomia, przygotowała dla Państwa wiele opcji wynajmu koncentratorów tlenu, dbając o to, by warunki współpracy były atrakcyjne. Jeśli chcą Państwo poznać dodatkowe informacje, zapraszamy do podjęcia kontaktu.

Warto także wiedzieć, że wynajem urządzenia może być zrefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, gwarantujemy transport koncentratora tlenu na terenie Bytomia pod dowolnie wskazany domowy adres.

Koncentratory tlenu Bytom

Koncentrator tlenu to urządzenie wykorzystywane do leczenia chorób serca i płuc związanych z niewydolnością oddechu spowodowaną infekcją, obturacyjną chorobą płuc, a nawet nowotworem. Aparat podaje pacjentowi przefiltrowane powietrze o zawartości tlenu powyżej 90%.

Urządzenie pobiera powietrze z miejsca, w którym się znajduje, odfiltrowuje go i oczyszcza z roztoczy i kurzu. Absorbuje także azot, dzięki czemu może dostarczyć do organizmu wysokiej ilości tlenu.

Butle tlenowe w porównaniu z koncentratorem tlenu są bardziej niebezpieczne w użytkowaniu, dlatego wynajęty koncentrator tlenu zapewni wysoki komfort psychiczny.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu?

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Bytomiu?

Skontaktuj się z nami, wybierzemy specjalistyczny model i rodzaj koncentratora tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne