Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med to miejsce, w którym mogą Państwo wynająć wiele koncentratorów tlenu w Chorzowie. Będą one wspomagały leczenie niewydolności oddechowej w domu, bez względu na jej przyczynę. Dzięki szerokiej ofercie z pewnością dobierzemy model, który spełni wszystkie oczekiwania pod kątem rozmiaru czy parametrów użytkowych.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Chorzów – terapia tlenem w domu

Jeśli nie wiedzą Państwo, który aparat do tlenoterapii będzie najlepszy, wystarczy porozmawiać z naszymi doświadczonymi pracownikami. Pomogą wybrać najlepszy koncentrator tlenu biorąc pod uwagę jego specyfikację (przepływ, wydajność, koncentrację tlenu i dodatkowe wyposażenie).

Nie bez znaczenia są inne parametry, takie jak głośność pracy, waga i rozmiar, o które pytają nasi klienci z terenu Chorzowa. Wynajmowane koncentratory tlenu różnią się wymienionymi aspektami, mogą dostarczać także odmienną ilość tlenu – od 0,5-5 l/min, jednak mają jedną wspólną cechę: pracują 24/7, oferując pacjentowi ulgę w oddychaniu.

Oferowane przez nas urządzenia nie wymagają doświadczenia ani specjalistycznej wiedzy – mogą je obsłużyć nawet seniorzy.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem czy kupno: koncentrator tlenu

Zakup koncentratora tlenu do domu może kosztować nawet kilka, kilkanaście tysięcy złotych. Nie każdy chce ponieść taki dodatkowy koszt, szczególnie jeśli sprzęt medyczny będzie wykorzystywany przez krótki czas. Jaka jest alternatywa?

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med, która od lat działa na terenie Chorzowa i okolicznych miast, oferuje różne opcje wynajmu koncentratorów tlenu. Dbamy o to, by warunki oferty spełniały Państwa oczekiwania, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Zapewniamy dodatkowo refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia, by domowy budżet mniej ucierpiał z powodu konieczności leczenia. Na terenie Chorzowa dowozimy aparat prosto pod drzwi klienta.

Koncentratory tlenu Chorzów

Trudno wyobrazić sobie skuteczne leczenie choroby płuc i serca powiązanych z niewydolnością oddechową bez profesjonalnego koncentratora tlenu. Jego działanie opiera się na podawaniu powietrza pacjentowi, który potrzebuje jego większej koncentracji.

Ten sprzęt medyczny pobiera powietrze znajdujące się wokół Państwa, a następnie absorbuje z niego azot. To sprawia, że generuje powietrze z zawartością tlenu ponad 90%, które pomaga wrócić do zdrowia. Dodatkowo działa jak oczyszczacz i filtr w jednym, eliminując roztocza i kurz.

Zgodnie z powszechną opinią, stosowanie koncentratorów tlenu jest bardziej bezpieczne niż używanie w domu butli z tlenem.

Zalety koncentratorów tlenu w opcji wynajmu

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Chorzowie?

Prosimy o kontakt, wybierzemy dla Państwa odpowiedni model koncentratora tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne