Cierpią Państwo z powodu niewydolności oddechowej, chorób układu krążenia lub nowotworu? W leczeniu wielu chorób i schorzeń stosuje się profesjonalne koncentratory tlenu, które są dostępne od ręki w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med. W ofercie przygotowaliśmy wiele urządzeń, które różnią się parametrami, by każdy mógł otrzymać pomoc, jakiej potrzebuje.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Częstochowa – wynajem koncentratorów tlenu do bezpiecznej tlenoterapii

Koncentratory tlenu są profesjonalnymi urządzeniami medycznymi, które pobierają powietrze, a następnie pod wpływem wielu procesów wykluczają azot, generując tlen o natężeniu 90% i wyższym. Aparaty do tlenoterapii dodatkowo filtrują i oczyszczają, przynosząc chorej osobie ulgę. Koncentratory tlenu są bezpieczniejsze i bardziej wygodne niż butle z tlenem. Ta opinia jest poparta tym, że nie zachodzi ryzyko wybuchu ani częstej wymiany.

Koncentratory tlenu w Częstochowie mogą być użyte do leczenia niewydolności tlenowej, chorób układu krążeniowego, nowotworowych i innych schorzeń. Są także stosowane w kosmetyce i w sporcie.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Kupno czy wynajem koncentratora tlenu?

Jeśli rozważają Państwo zakup koncentratora tlenu, warto dokładnie przemyśleć tą decyzję. Jest to koszt przynajmniej kilku tysięcy złotych, które z pewnością wpłynie na domowe finanse. Jeśli będzie to urządzenie wykorzystywane przez krótki czas, jego koszty się nie zwrócą. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest wynajem profesjonalnych koncentratorów tlenu w Częstochowie.

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med oferuje Państwu wsparcie w wyborze najlepszego urządzenia pasującego do aktualnych potrzeb. Zaproponujemy korzystne warunki współpracy, a także zatroszczymy się o transport, dostarczając koncentratory tlenu w Częstochowie pod wskazany adres.

Koncentratory tlenu Częstochowa

Koncentratory tlenu to medyczne urządzenia, które nie sprawią trudności w obsłudze także osobom starszym. Ich poziom hałasu jest na tyle niski, że nie będą zakłócały spokoju chorej osoby. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia różniące się przepływem, stopniem koncentracji tlenu oraz akcesoriami.

Aparaty do tlenoterapii różnią się także gabarytami, dlatego warto podjąć decyzję, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w mieszkaniu lub w domu w Częstochowie. Wynajmowane koncentratory tlenu mogą pracować ciągle, 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę, wytwarzając od 0,5 do 5 l tlenu w minutę.

Zalety wynajęcia koncentratora tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Częstochowie?

Prosimy o kontakt, a wybierzemy dla Państwa odpowiedni koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne