Cierpią Państwo na niewydolność oddechową lub inne schorzenia, które wymaga terapii tlenowej? Zapraszamy po szeroki wybór koncentratorów tlenu do wynajmu w Dąbrowie Górniczej. Dobierzemy najlepszy model opierając się na przekazanych telefonicznie lub mailowo informacjach.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Bezpieczna tlenoterapia w domu – wynajem koncentratorów tlenu Dąbrowa Górnicza

Poszukują Państwo przenośnego koncentratora tlenu o konkretnych parametrach, a może dobranie odpowiedniej wydajności, przepływu, stopnia koncentracji tlenu i wyposażenia dodatkowego sprawia wiele problemów? Nasi doświadczeni specjaliści czekają, by udzielić wsparcia i rady, dzięki czemu każdy wynajmie najlepszy sprzęt dopasowany do swoich potrzeb.

Niemałe znaczenie mają także inne parametry, takie jak waga, rozmiar i poziom hałasu, szczególnie dla osób starszych mieszkających w Dąbrowie Górniczej. Wynajmowane koncentratory tlenu są wydajne i praktyczne – dostarczą pacjentowi 0,5-5 l tlenu w ciągu minuty, pracując 24/7.

Przenośne koncentratory tlenu, które czekają na Państwa w naszej wypożyczalni, są intuicyjne w obsłudze i nie wymagają posiadania doświadczenia ani specjalnych umiejętności. Świetnie nadają się do domowej tlenoterapii.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Kupić czy wynająć koncentrator tlenu?

Chcą Państwo kupić koncentrator tlenu? Ta decyzja wiąże się z wydatkiem kilku tysięcy, który może się nie zwrócić, szczególnie jeśli urządzenie będzie pracowało krótko, a nie ciągle przez wiele lat.

Z tego powodu polecamy wynajem koncentratora tlenu z naszej wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med oferującej swoje usługi na terenie Dąbrowy Górniczej. Nasz zespół przygotował wiele urządzeń i atrakcyjne warunki współpracy – wystarczy podjąć kontakt, by bez dalszych zobowiązań uzyskać niezbędne informacje.

Osoby, dla których wynajem sprzętu może być obciążeniem, mamy możliwość skorzystania z refundacji przez NFZ – Narodowy Fundusz Zdrowia. Nasza firma zapewnia także transport koncentratora tlenu w Dąbrowie Górniczej pod drzwi klienta.

Przenośne koncentratory tlenu Dąbrowa Górnicza

Jak działa koncentrator tlenu? Urządzenie zasysa powietrze i absorbuje azot, by dostarczyć powietrze nasycone nawet w ponad 90% tlenem. Dodatkowo filtruje roztocza, kurze, zanieczyszczenia, aby pacjent mógł odetchnąć pełną piersią.

Przenośny aparat do tlenoterapii jest używany najczęściej do leczenia chorób układu oddechowego, szczególnie płuc oraz serca, które są związane z niewydolnością oddechową. Może być jednak stosowany także przez sportowców i kosmetyczki.

Tego typu sprzęt powszechnie uważa się za bezpieczniejszy niż alternatywne butle z tlenem, które nieprawidłowo stosowane, mogą grozić wybuchem.

Podsumowanie zalet – przenośne koncentratory tlenu

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Dąbrowie Górniczej?

Zadzwoń do nas, a doradzimy w doborze odpowiedniego rodzaju koncentratora tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne