Chcesz przeprowadzić tlenoterapię w domu? Skorzystaj z naszej oferty – wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med oferuje koncentratory tlenu do wynajmu w Gliwicach. Posiadamy różnorodne, profesjonalne urządzenia, które będą pomocne podczas wielu chorób i schorzeń.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Gliwice – bezpieczna tlenoterapia

Oferujemy przenośne koncentratory, które różnią się stopniem koncentracji tlenu, przepływem, rozmiarem i akcesoriami dołączonymi do zestawu. Wraz z pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników z pewnością wybiorą Państwo najlepszy sprzęt spełniający bieżące potrzeby.

Wiemy o tym, że ważny jest także poziom głośności i gabaryty, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaoferować jak najwięcej urządzeń dla naszych klientów w miejscowości Gliwice. Wynajmowane koncentratory tlenu dbają o stały dopływ 24/7, mogąc wytwarzać 0,5-5 l tlenu w minutę.

Koncentratory tlenu to urządzenia medyczne, które nie są skomplikowane w obsłudze – poradzi sobie z nimi osoba niewykwalifikowana, także w starszym wieku.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Kupić czy wynająć koncentrator tlenu w Gliwicach?

Zastanawiają się Państwo nad kupnem aparatu do domowej tlenoterapii? Jest to pewne rozwiązanie, jednak trzeba się liczyć z dużym wydatkiem, który praktycznie się nie zwróci, jeśli urządzenie będzie używane krótko. O wiele lepszą opcją jest korzystanie ze sprzętu czasowo, po zawarciu umowy z naszą wypożyczalnią Mil-Med.

Działamy na terenie Śląska, w tym w Gliwicach, oferując pacjentom wiele możliwości wynajmu. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego wspólnie wybierzemy urządzenie i ustalimy atrakcyjne warunki współpracy.

Obawiają się Państwo kosztów? Wynajem koncentratorów tlenu może zostać zrefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Po zawarciu umowy, dowozimy sprzęt na terenie Gliwic pod wyznaczony adres.

Koncentratory tlenu Gliwice

Czym jest koncentrator tlenu? To urządzenie medyczne pobierające powietrze atmosferyczne. Zostaje ono sprzężone, po czym oddziela się azot, by organizm mógł otrzymać tlen z natężeniem nawet 90%. Aparaty do tlenoterapii dodatkowo oczyszczają powietrze.

Koncentratory tlenu w Gliwicach są niezbędną pomocą dla osób z trudnościami w oddychaniu, niewydolnością krążenia, chorobami nowotworowymi. Stosują je także sportowcy chcący poprawić swoje wyniki i kosmetyczki. Aparaty do tlenoterapii są bezpieczniejsze od butli tlenowych, gdyż nie grożą wybuchem i nie wymagają wymiany.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Gliwicach?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa najlepszy koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne