W wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med znajdą Państwo duży wybór koncentratorów tlenu, które są dedykowane do użytku domowego. Można je wykorzystać podczas terapii tlenem, lecząc niewydolność oddechową, krążeniową i choroby płuc. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak wybrać najlepsze urządzenie, nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli potrzebnych informacji.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Jastrzębie Zdrój do bezpiecznej tlenoterapii w domu

Wybór urządzenia do tlenoterapii w domu powinien być dokładnie przemyślany – sprzęty różnią się nie tylko rozmiarem, wagą i poziomem generowanego hałasu, ale co ważne, także wydajnością, stopniem koncentracji tlenu, przepływem oraz dodatkowym wyposażeniem.

Koncentratory tlenu w naszej ofercie dostarczają od 0,5 do 5 litrów tlenu w ciągu minuty. Pracują stale, przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę, przynosząc ulgę pacjentom. Są łatwe w obsłudze, dlatego nie sprawią kłopotu nawet starszym osobom.

Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze przenośnego koncentratora tlenu w Jastrzębiu Zdroju, dobierając go na podstawie rzeczywistego zapotrzebowania. Zachęcamy do kontaktu, podczas którego przekażemy więcej informacji i ustalimy warunki współpracy.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Czym różni się zakup od wynajmu koncentratora?

Zakup koncentratora tlenu wiąże się z wyższymi kosztami – jego ceny sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego jeśli chcą go Państwo używać przez krótki okres czasu, nie będzie to zbyt dobra inwestycja.

Wynajem koncentratorów tlenu w Jastrzębiu Zdroju wpłynie na Państwa oszczędności – urządzenie po czasie użytkowania wystarczy zwrócić. Dodatkowo usługa może być refundowana przez NFZ, czyli Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, z pewnością zaoferujemy atrakcyjne warunki i dostarczenie sprzętu medycznego wprost pod drzwi na terenie całego Jastrzębia Zdroju.

Koncentratory tlenu Jastrzębie Zdrój

Koncentrator tlenu jest urządzeniem, którego zadaniem jest dostarczanie powietrza charakteryzującego się podwyższoną koncentracją tlenu. Sprzęt dodatkowo filtruje, oczyszcza z bakterii i wirusów. Urządzenie jest niezbędne do leczenia osób z chorobami płuc, serca i niewydolnością oddechową.

Urządzenie może dostarczyć tlen o stężeniu wyższym niż 90% dzięki temu, że pobiera powietrze z otoczenia i absorbuje z niego związki azotu.

W odniesieniu do butli tlenowych, koncentratory tlenu są uważane za bezpieczniejsze rozwiązanie.

Najważniejsze cechy wynajmowanych koncentratorów tlenu

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Jastrzębiu Zdroju?

Zadzwoń do nas, zaproponujemy dla Państwa dopasowany koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne