Nasza firma oferuje duży wybór koncentratorów tlenu do wynajmu w Katowicach, które wspomagają leczenie niewydolności oddechowej w domu. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie w zależności od potrzeb i wymagań pacjentów.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Katowice do bezpiecznej domowej tlenoterapii

Dysponujemy wieloma rodzaju przenośnych koncentratorów tlenowych, o odmiennej specyfikacji. Różnią się m.in. rozmiarem, wydajnością, stopniem koncentracji tlenu, przepływem oraz dodatkowym wyposażeniem. Nie muszą Państwo wiedzieć, który model jest potrzeby w danym przypadku – nasi doświadczeni pracownicy na podstawie informacji wypożyczą najlepszy sprzęt do danej sytuacji.

Ważnym parametrem jest również waga, rozmiar oraz głośność działania, która może być uciążliwa dla niejednego klienta na terenie Katowic. Wynajmowane koncentratory tlenu mogą pracować nawet 24 dni 7 dni w tygodniu, produkując w ciągu minuty od 0,5 do 5 litrów tlenu.

Nie muszą się Państwo obawiać ich obsługi – przenośne koncentratory tlenu nie sprawią kłopotów w obsłudze nawet starszym osobom.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Kupić czy wynająć koncentrator tlenu w Katowicach?

Zakup zupełnie nowego urządzenia to wydatek minimum kilku tysięcy złotych, który jest często nieprzewidziany w domowym budżecie. Warto pomyśleć o wynajmie także wtedy, gdy będą Państwo używali aparatu do tlenoterapii przez krótki czas, oszczędzając w ten sposób swoje pieniądze.

W wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med działającej na terenie Katowic można skorzystać z różnych opcji wynajmu koncentratorów. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, dlatego zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Wynajem koncentratorów tlenu może zostać także zrefundowany przez NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia). Na terenie Katowic gwarantujemy własny transport wprost pod drzwi klienta.

Koncentratory tlenu Katowice

Koncentrator tlenu to urządzenie medyczne służące do podawania powietrza – pobiera je z otoczenia, a następnie absorbuje azot, by do organizmu mógł trafić tlen z natężeniem nawet powyżej 90%. Sprzęt potrafi także oczyszczać i filtrować powietrze.

Jest stosowany w przypadkach chorób układu oddechowego oraz różnych schorzeń kardiologicznych i onkologicznych. To bezpieczniejsza alternatywa butli tlenowych, gdyż nie stwarza ryzyka wybuchu ani nie wymaga wymiany.

Zalety wynajmu koncentratorów tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Katowicach?

Zadzwoń, wybierzemy dla Państwa dopasowany koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne