Wiele osób cierpiących z powodu niewydolności oddechowej i innych schorzeń, będzie potrzebowała specjalistycznych urządzeń. Oferujemy szeroką gamę koncentratorów tlenu do wynajmu w Kędzierzynie Koźlu. Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści przedstawią atrakcyjne warunki i pomogą w podjęciu decyzji.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Kędzierzyn Koźle do bezpiecznej tlenoterapii w domu

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne aparaty do tlenoterapii o odmiennej specyfikacji. Przenośne koncentratory tlenu mogą się różnić wydajnością, stopniem koncentracji tlenu, przepływem, gabarytami i dodatkowymi akcesoriami. Wybór dopasowanego urządzenia jest trudny, dlatego z pomocą służy Państwu nasza wykwalifikowana kadra.

Nie mniej ważna jest głośność działania oraz gabaryty, gdyż urządzenie musi zmieścić się w dużym domu, jak i w najmniejszym mieszkaniu naszego klienta na terenie Kędzierzyna Koźle. Wynajmowane koncentratory tlenu zapewniają stały dopływ tlenu 24/7, wytwarzając w przeciągu minuty 0,5-5 litrów tlenu.

Koncentratory tlenu to urządzenia nieskomplikowane w obsłudze i pracujące cicho, dlatego bez trudu obsłuży je osoba niezwiązana z branżą medyczną, także w starszym wieku.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Kupić czy wynająć koncentrator tlenu w Kędzierzynie-Koźle?

Zakup nowego aparatu do tlenoterapii domowej to wydatek, który obciąży niejeden budżet, dlatego warto zadać sobie pytanie, czy jest on konieczny? Jeśli terapia jest potrzebna tylko przez określony okres czasu, lepszym wyjściem jest wynajem urządzenia.

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med działająca na terenie Kędzierzyna Koźle przygotowała wiele opcji wynajmu. Czekają na Państwa atrakcyjne warunki współpracy, szeroki wybór sprzętu – zapraszamy do kontaktu, aby otrzymać wszystkie informacje.

Wynajem koncentratorów tlenu podlega refundacji przez Narodowy Fundusz Zdrowia – wystarczy odpowiednio przygotować dokumentację. Na terenie miejscowości Kędzierzyn Koźle przywozimy sprzęt pod podany adres.

Koncentratory tlenu Kędzierzyn Koźle

Czym jest koncentrator tlenu? To medyczne urządzenie podające tlen. Pobiera go najpierw z otoczenia, później absorbuje azot, by organizm mógł w rezultacie otrzymać tlen z wysokim natężeniem przekraczającym nawet 90%. Nie można zapominać o tym, że koncentratory oczyszczają i filtrują powietrze.

Kiedy używać koncentratora tlenu w Kędzierzynie Koźlu? Sprzęt ma szerokie zastosowanie – od osób z trudnościami z oddychaniem, niewydolnością krążenia, bezdechem sennym, aż po sportowców.

Jest także stosowany w przypadkach chorób układu oddechowego oraz różnych schorzeń kardiologicznych i onkologicznych. Jest bezpieczniejszą alternatywą butli tlenowych, gdyż nie stwarza ryzyka wybuchu ani nie wymaga wymiany.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Kędzierzynie-Koźle?

Zadzwoń do nas, postaramy się dobrać dla Państwa odpowiedni koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne