Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy szeroką ofertę koncentratorów tlenów do wynajmu w Mysłowicach. Służą przede wszystkim do leczenia niewydolności tlenowej w domowych warunkach. Możemy dopasować dostępne urządzenia do Państwa potrzeb i możliwości, dobierając koncentrator tlenu o oczekiwanej wydajności, poziomie generowanego hałasu czy rozmiarze.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Mysłowice – szeroki wybór urządzeń

W naszej ofercie czeka na Państwa wiele modeli przenośnych koncentratorów tlenowych wybranych z uwagą przez naszych specjalistów. Różnią się wydajnością, przepływem, stopniem koncentracji tlenu, a także wielkością zestawu. Nie muszą Państwo dysponować wiedzą odnośnie tego typu urządzeń – nasi doświadczeni pracownicy pomogą dopasować najlepsze rozwiązania.

Wynajmując koncentrator tlenu warto także zwrócić uwagę na jego głośność działania, rozmiar i wagę. To szczególnie ważny czynnik dla mieszkańców z terenu Mysłowic. Wynajmowane koncentratory tlenu w zaledwie jedną minutę dostarczają od 0,5 do 5 litrów tlenu i są przystosowane do pracy ciągłej.

Przenośne koncentratory tlenu są intuicyjne i nie sprawią kłopotu w obsłudze seniorom, osobom bez wiedzy medycznej.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Na czym polega wynajem koncentratora tlenu?

Zakup nowego koncentratora tlenu to rozwiązanie dla osób, które potrzebują z niego korzystać codziennie przez bardzo długi okres czasu ze względu na swoją kondycję zdrowotną. Jeśli urządzenie jest Państwu niezbędne na krótszy czas, lepszą opcją jest wynajem, który zaoszczędzi nawet kilka tysięcy złotych.

W wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med oferującej usługi na terenie Mysłowic, mają Państwo możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków współpracy. Szczegóły można omówić telefonicznie z jednym z naszych specjalistów.

Koszt wynajmu koncentratora tlenu może zostać zrefundowany przez NFZ, co pozytywnie wpłynie na domowy budżet. Chcą Państwo wynająć urządzenie? Zapewniamy transport na terenie Mysłowic prosto do domu klienta.

Koncentratory tlenu Mysłowice

Koncentrator jest niezbędny dla pacjentów w procesie leczenia chorób serca i płuc w związku z niewydolnością oddechową. Z jego pomocą można zapewnić stałą podaż powietrza o podwyższonym nasyceniu tlenem.

Jak działa urządzenie? Pobiera z otoczenia powietrze, absorbuje azot, wytwarzając powietrze zawierające >90% tlenu. W trakcie procesu dochodzi także do filtrowania i oczyszczenia, dzięki czemu są usuwane roztocza i bakterie.

Według powszechnej opinii używanie koncentratorów tlenu do domowej terapii jest bezpieczniejsze w porównaniu do dostarczania tlenu z użyciem butli tlenowej.

Zalety wynajmowanych aparatów do tlenoterapii

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Mysłowicach?

Prosimy o kontakt, wybierzemy dla Państwa model i rodzaj koncentratora tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne