Oferujemy wydajne, przenośne koncentratory tlenu do wynajmu w Nysie, które są niezastąpione w domowej terapii osób cierpiących na niewydolność oddechową. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego MIL-MED zapewnia także doradztwo, dobierając urządzenie dopasowane do potrzeb pacjenta.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Bezpieczna tlenoterapia domowa – wynajem koncentratorów tlenu Nysa

Oferujemy wiele rodzajów przenośnych koncentratorów tlenowych, które różnią się m.in. stopniem przepływu tlenu, jego koncentracji, wydajnością działania oraz wyposażeniem dołączonym do zestawu. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy pomogą dobrać najlepszy aparat do domowej tlenoterapii na podstawie otrzymanych informacji.

Dla wielu naszych klientów z terenu Nysy istotna jest także głośność urządzenia, rozmiar i waga, dlatego zapewniamy szeroki wybór sprzętu, który nie przeszkadza pacjentom i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Wynajmowane koncentratory tlenu nie wymagają także technicznej ani medycznej wiedzy – mogą zostać obsłużone nawet przez osoby starsze, stając się niezastąpionym urządzeniem do domowej tlenoterapii.

Wynajmowane aparaty mogą pracować bez przerwy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dostarczając w ciągu 60 sekund od 0,5 do 5 litrów tlenu, w zależności od urządzenia.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem lub zakup koncentratorów tlenu – na co się zdecydować?

Każdy, kto ma wątpliwości, czy lepiej wynająć czy kupić nowe urządzenie, powinien zastanowić się nad tym, jak często i długo będzie ono użytkowane. Zakup nowego koncentratora tlenu wiąże się z wydatkiem kilku tysięcy złotych, dlatego jest to opcja jedynie dla osób przewlekle chorych, które będą stosowały go często nawet w ciągu kilku lat. Inaczej inwestycja po prostu się nie zwróci.

Z tego powodu polecamy wynajem koncentratorów tlenu w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego w Nysie, mając do wyboru wiele rodzajów aparatów na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Od wielu lat współpracujemy z NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia), by wynajem koncentratorów tlenu nie był takim obciążeniem i mógł zostać zrefundowany. Dodatkowo zapewniamy transport urządzeń w Nysie pod wskazany adres.

Koncentratory tlenu Nysa

Używanie koncentratorów tlenu jest uważane za bezpieczniejsze niż podawanie tlenu z butli, gdyż grożą one wybuchem. Jak działa aparat do tlenoterapii? Pobiera on powietrze z otoczenia, absorbuje azot i podaje pacjentowi powietrze o nasyceniu tlenu przekraczającym 90%. Jest ono od razu oczyszczone i przefiltrowane z kurzu, roztoczy i różnych alergenów.

Koncentratory tlenu w Nysie to urządzenia stosowane głównie do leczenia chorób płuc i serca związanych z niewydolnością oddechową. Wykorzystuje się je nawet w sporcie i kosmetologii, a jego działanie opiera się na podaniu powietrza z podwyższoną ilością tlenu.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu?

Zainteresowany wynajmem koncentratora tlenu w Nysie?

Prosimy o kontakt, a wypożyczmy dla Państwa odpowiedni rodzaj koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne