Potrzebują Państwo koncentratora tlenu w Opolu podczas leczenia niewydolności oddechowej, chorób układu krążenia lub innych zdrowotnych problemów? Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med może zaoferować profesjonalne urządzenia różniące się wieloma parametrami, by każdy klient dopasował je do swoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu i poznania naszej pełnej oferty.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Opole – wynajem koncentratorów tlenu do domowej tlenoterapii

Koncentratory tlenu, nazywane także aparatami do tlenoterapii, to urządzenia pobierające powietrze z otoczenia, które dzięki specjalnym procesom zostaje pozbawiony azotu. Nasz profesjonalny sprzęt generuje tlen o stężeniu przekraczającym 90%, potrafi także filtrować i oczyszczać powietrze. Koncentratory tlenu są powszechnie uważane za bezpieczniejsze od butli tlenowych ze względu na brak ryzyka wybuchu i konieczności wymiany.

Koncentratory tlenu w Opolu przyniosą ulgę osobom cierpiącym na niewydolność oddechową, choroby układu krążeniowego, nowotworowe oraz wiele innych schorzeń. Mogą być także wykorzystywane w sporcie i kosmetyce.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynająć czy kupić koncentrator tlenu w Opolu?

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem urządzenia, warto zadać sobie pytanie, czy warto. Jest to koszt kilku tysięcy złotych, który zwróci się tylko wtedy, gdy urządzenie będzie wykorzystywane przez wiele lat.

Jeśli koncentrator tlenu w Opolu jest niezbędny tylko przez krótki czas, warto rozważyć jego wynajem, szczególnie że nasi specjaliści doradzą Państwu najlepszy aparat oraz zaproponują korzystne warunki. Wynajem urządzeń może być nawet zrefundowany przez NFZ, czyli Narodowy Fundusz Zdrowia.

Nie muszą się Państwo obawiać o transport – dostarczamy koncentratory tlenu w Opolu pod wskazany adres, pod same drzwi.

Koncentratory tlenu Opole

Koncentratory tlenu są urządzeniami medycznymi o nieskomplikowanej obsłudze, dlatego mogą być powierzone nawet starszej osobie. Pracują cicho, nie zakłócając spokoju chorego, jednak różnią się m.in. stopniem koncentracji tlenu, przepływem, a także akcesoriami w zestawie.

Aparaty do tlenoterapii mogą być większe i mniejsze, dlatego warto zastanowić się, jaki aparat będzie najlepszy do Państwa domu, mieszkania w Opolu. Wynajmowane koncentratory tlenu mogą pracować nieprzerwanie, 7 dni w tygodniu przez całą dobę, wytwarzając 0,5-5 l tlenu na minutę.

Zalety wynajęcia koncentratora tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Opolu?

Skontaktuj się z nami, wybierzemy wspólnie dopasowany koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne