Wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med oferuje profesjonalne aparaty do tlenoterapii domowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, by wynająć koncentratory tlenu w Oświęcimiu, które poprawią komfort życia i pomogą wyleczyć wybrane schorzenia. Posiadamy różnorodne urządzenia, dlatego zachęcamy do kontaktu i poznania lepiej naszej oferty.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Oświęcim – tlenoterapia w zaciszu domu

Koncentratory tlenu pomimo tego, że są urządzeniami medycznymi, nie są trudne ani skomplikowane w obsłudze, dlatego można je powierzyć nawet starszej osobie. W firmie Mil-Med wypożyczą Państwo wiele urządzeń o odmiennych parametrach. Różnią się stopniem koncentracji tlenu, jego przepływem, poziomem hałasu, gabarytami oraz akcesoriami, które dla jednych są, a dla innych nie są ważne. Jak wybrać aparaturę? Nasi specjaliści pomogą w dopasowaniu koncentratorów do potrzeb, a przy okazji zaoferują atrakcyjne warunki współpracy.

Aparaty do tlenoterapii różnią się gabarytami, poziomem głośności, dlatego warto zastanowić się nad tym, jaki będzie najlepszy w domu w Oświęcimiu. Wynajmowane koncentratory tlenu potrafią wytwarzać od 0,5 do 5 l tlenu/minutę pracując w sposób ciągły 24/7.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynająć czy kupić koncentrator tlenu?

Jeśli pacjent cierpi na przewlekłą chorobę i potrzebuje koncentratora tlenu w Oświęcimiu przez cały czas, prawdopodobnie warto zainwestować te kilka tysięcy. Z drugiej strony jeśli problemy są przejściowe, lepszym rozwiązaniem jest wynajem i korzystanie ze sprzętu tak długo, jak Państwo potrzebują. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, by ustalić najważniejsze szczegóły – po zawarciu umowy zajmiemy się transportem, dowożąc sprzęt na terenie Oświęcimia pod wskazany adres.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med działa na terenie Śląska i Małopolski, w tym w Oświęcimiu, kierując swoją ofertę do każdego, kto potrzebuje skorzystać z terapii tlenowej bez wychodzenia z domu. Usługa jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Koncentratory tlenu Oświęcim

Koncentratory tlenu pobierają powietrze z otoczenia, filtrując go i oczyszczając. Następnie oddzielany jest azot, by pacjent mógł przyjąć tlen o natężeniu 90% i więcej. Warto mieć świadomość, że są uważane za bardziej bezpieczne i wygodne w obsłudze niż butle tlenowe. Jest tak dlatego, że grożą one wybuchem i wymagają napełniania.

Koncentratory tlenu w Oświęcimiu przyniosą ulgę osobom chorującym na nowotwory, z problemami ze strony układu krążeniowego, oddychaniem oraz w wielu innych przypadkach. Używa się ich również w kosmetyce i sporcie.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Oświęcimiu?

Zadzwoń, postaramy się dobrać odpowiedni model koncentratora tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne