Potrzebują Państwo koncentratora tlenu? Mil-Med oferuje szeroki wybór urządzeń w Raciborzu, które pomagają wyleczyć niewydolność oddechową w domu oraz skutecznie przeprowadzić inne terapie tlenowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą dobrać najlepsze urządzenie do Państwa potrzeb.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Racibórz do bezpiecznej domowej tlenoterapii

Oferujemy przenośne koncentratory tlenowe różniące się wieloma parametrami, w tym stopniem koncentracji tlenu, wydajnością, przepływem, a także dodatkowym wyposażeniem. Pomożemy Państwu wybrać optymalne rozwiązanie spełniające wszystkie zdrowotne potrzeby.

Wybierając koncentrator tlenu w miejscowości Racibórz, warto wziąć pod uwagę nawet stopień generowanego hałasu, wagę i rozmiar. Urządzenia dostępne do wynajmu mogą pracować bez przerw 24/7, dostarczając 0,5 do 5 litrów tlenu w ciągu jednej minuty.

Przenośne koncentratory tlenu są intuicyjne w obsłudze, dlatego nie będą problematyczne nawet dla osób starszych, sprawdzając się w domowej tlenoterapii.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajmować czy kupić koncentrator tlenu

Kupienie nowego koncentratora tlenu uszczupli domowy budżet nawet o kilka tysięcy – do tego nie każdy potrzebuje własnego urządzenia, jeśli jest ono potrzebne doraźnie, na ograniczony okres czasu. Z tego powodu oferujemy Państwu wypożyczenie go na terenie Raciborza, gwarantując atrakcyjne warunki.

Wynajem koncentratora tlenu w wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med może zostać nawet zrefundowane przez NFZ, czyli Narodowy Fundusz Zdrowia. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, na terenie Raciborza dostarczymy urządzenie pod wskazany adres.

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących warunków, zachęcamy do kontaktu.

Koncentratory tlenu Racibórz

Koncentrator tlenu może uratować życie osobie z chorobą płuc, serca i z niewydolnością oddechową, dostarczając powietrza z podwyższoną zawartością tlenu.

Jak działa urządzenie? Pobiera ono z otoczenia powietrze i absorbuje azot. Dzięki temu może dostarczyć tlen o stężeniu przekraczającym nawet 90%, który pomaga chorej osobie. Koncentratory tlenu dodatkowo oczyszczają powietrze, pozbawiając go pyłków, bakterii i wirusów.

Warto mieć świadomość tego, że koncentratory tlenu są uważane za bezpieczniejsze dla pacjenta niż podawanie tlenu z butli.

Jakie są zalety wynajmu koncentratora tlenu

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Raciborzu?

Zadzwoń, wybierzemy dla Państwa najbardziej dopasowany koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne