Wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med oferuje Państwu szeroki wybór koncentratorów tlenu w Rybniku, które umożliwią przeprowadzenie bezpiecznych terapii tlenowych, pomagających w niewydolności oddechowej, chorobach płuc, serca i podczas wielu innych schorzeń. Nasi pracownicy pomogą w wyborze sprzętu, który najbardziej odpowiada potrzebom chorej osoby.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Rybnik do bezpiecznej domowej tlenoterapii

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne koncentratory tlenu o odmiennych parametrach – różnią się wydajnością, stopniem koncentracji, przepływem i dodatkowym wyposażeniem. Nie muszą się Państwo obawiać trudności w wyborze – nasi specjaliści pomogą na każdym etapie współpracy.

Decydując się na wynajem koncentratorów tlenu w Rybniku warto poznać wagę, rozmiary, a także stopień generowanego hałasu przez urządzenia, które mogą pracować bez przerwy 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Dostarczają one między 0,5 a 5 litrów tlenu w ciągu 60 sekund.

Przenośne koncentratory tlenu mogą być także obsługiwane przez seniorów – ich prostota sprawia, że są niezastąpione w domowej tlenoterapii.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem a kupowanie koncentratora tlenu

Zakup nowego koncentratora wiąże się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy. Jeśli jest to zakup nieprzewidywany lub urządzenie będzie krótko stosowane, o wiele lepszym rozwiązaniem jest jego wynajem. Nasza firma oferuje koncentratory tlenu w Rybniku, zapewniając atrakcyjne warunki współpracy. Dostarczamy także urządzenia pod wskazany adres.

Wynajem koncentratora tlenu może zostać zrefundowany przez NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia), zmniejszając koszty. Jeśli chcą Państwo poznać więcej detali i skonsultować dostępne urządzenia, zapraszamy do kontaktu.

Koncentratory tlenu Rybnik

Koncentrator tlenu w Rybniku może uratować niejedną osobę cierpiącą na choroby płuc, serca lub niewydolność oddechową. To urządzenie dostarcza powietrza z podwyższoną zawartością tlenu, które jest wolne od wirusów, bakterii i pyłków.

Sprzęt pobiera powietrze z otoczenia, po czym absorbuje z niego azot. Dzięki temu procesowi dostarcza osobie chorej tlenu o stężeniu nawet powyżej 90%.

Według powszechnej opinii, koncentratory tlenu są o wiele bezpieczniejsze dla pacjentów niż podawanie tlenu bezpośrednio z butli.

Dlaczego warto wynająć u nas koncentrator tlenu

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Rybniku?

Skontaktuj się z nami, zaproponujemy dla Państwa odpowiednie koncentratory tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne