Oferujemy szeroki wybór koncentratorów tlenu do wynajmu w Sosnowcu. Te urządzenia doskonale wspomagają leczenie niewydolności oddechowej w domu, bez konieczności pobytu w szpitalu czy klinice. Koncentrator tlenu dostępny w naszej ofercie zostanie dopasowany do Państwa potrzeb, cechując się odpowiednimi parametrami użytkowymi i zestawem akcesoriów.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Tlenoterapia w domu – wynajem koncentratorów tlenu Sosnowiec

W ofercie naszej wypożyczani sprzętu medycznego Mil-Med, znajdą Państwo wiele rodzajów przenośnych koncentratorów tlenu. Różnią się parametrami takimi jak przepływ tlenu, stopień jego koncentracji, wydajność przepływu oraz rodzaj dodatkowych akcesoriów Nie są Państwo pewni, co wybrać? Doświadczeni specjaliści z naszego zespołu z pewnością pomogą.

Dla wielu klientów ważna jest waga, rozmiar i poziom hałasu, by urządzenie nie sprawiało kłopotów podczas pracy w domu lub w mieszkaniu w Sosnowcu. Wynajmowane koncentratory tlenu mogą działać nieprzerwanie przez wiele dni, generując między 0,5, a 5 litrów tlenu w ciągu doby.

Czy ich obsługa jest trudna lub wymaga szkolenia? Przenośne koncentratory tlenu są dostosowane do pracy w domu, a więc mogą być obsłużone nawet przez osoby starsze, bez kwalifikacji medycznych.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Koncentrator tlenu: kupno czy wynajem?

Będą Państwo używali koncentratora tlenu długotrwale, przez wiele lat i poniesienie kosztów rzędu kilku tysięcy złotych nie wpłynie negatywnie na domowy budżet? Jeśli tak wygląda sytuacja, można zdecydować się na zakup sprzętu na własność. W innym przypadku o wiele lepszą decyzją jest podpisanie umowy wynajmu na określony okres czasu.

Nasza wypożyczalnia działająca na terenie Sosnowca przygotowała wiele możliwości wynajmu na atrakcyjnych warunkach. Zachęcamy do kontaktu, by poznać więcej szczegółów odnośnie oferty.

Troszczymy się o naszych klientów, dlatego zapewniamy refundację wynajmu aparatu przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dodatkowo zapewniamy bezpieczny transport koncentratora tlenu w Sosnowcu pod wybrany adres.

Koncentratory tlenu Sosnowiec

Koncentrator tlenu to podstawowy sprzęt stosowany do leczenia chorób płuc i serca powiązanych z niewydolnością oddechową. Poprawia stan zdrowia pacjenta, podając mu powietrze o podwyższonej ilości tlenu.

Aparaty do tlenoterapii pobierają powietrze z pomieszczeń, absorbują azot i dostarczają do organizmu pacjenta powietrze z zawartością tlenu od 90%. Jest ono oczyszczone, przefiltrowane, pozbawione kurzu i roztoczy.

Jeśli dbają Państwo o bezpieczeństwo, szczególnie polecamy stosowanie koncentratorów tlenu – w porównaniu do tlenowych butli, nie grożą wybuchem i są intuicyjne w obsłudze.

Plusy wynajmowanych aparatów do tlenoterapii

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Sosnowcu?

Zadzwoń, wybierzemy dla Państwa koncentrator tlenu w danej specyfikacji.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne