Wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med to miejsce, w którym znajdą Państwo najlepszy sprzęt do domowej tlenoterapii. Oferujemy koncentratory tlenu w Tychach, które różnią się wieloma parametrami, by mogły spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania pacjentów. Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty lub kontaktu.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Tychy – bezpieczna tlenoterapia

Koncentratory tlenu są urządzeniami medycznymi, które nie sprawią trudności nawet osobom spoza branży medycznej lub w starszym wieku. W naszej wypożyczalni sprzętu medycznego znajdą Państwo różnorodne urządzenia o odmiennych parametrach. Różnice zachodzą w przepływie tlenu, stopniu koncentracji, a nawet dołączonych akcesoriach, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą kadrą. Wykwalifikowani pracownicy pomogą w dopasowaniu urządzenia do potrzeb pacjenta.

Poza podstawowymi parametrami ważne są także gabaryty i głośność, dlatego oferujemy większe i mniejsze aparaty o różnym poziomie hałasu w miejscowości Tychy. Wynajmowane koncentratory tlenu mogą wytworzyć od 0,5 l do 5 l tlenu w przeciągu minuty, dostarczając go nieprzerwanie 24/7.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynająć czy kupić koncentrator tlenu w Tychach?

Nie zawsze decyzja o zakupie aparatu do domowej tlenoterapii jest słuszna – to wydatek kilku tysięcy, który może się nie zwrócić, jeśli sprzęt będzie używany krótkotrwale. Polecamy wynajem koncentratorów tlenu w naszej wypożyczalni, by skorzystać z atrakcyjnych warunków współpracy i pomocy naszych specjalistów. Po zawarciu umowy dowozimy sprzęt na terenie Tych pod wskazany przez Państwa adres.

Nasza firma działa na terenie śląska, w tym w Tychach, oferując zróżnicowane możliwości wynajmu. Jeśli obawiają się Państwo o finanse, warto skorzystać z refundacji zapewnianej przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Koncentratory tlenu Tychy

Koncentratory tlenu są urządzeniami medycznymi, które pobierają powietrze z atmosfery. Zostaje ono nie tylko oczyszczone i przefiltrowane, ale co ważne sprzężone. Oddziela się z niego azot, by organizm pacjenta mógł otrzymać tlen z natężeniem przekraczającym nawet 90%.

Koncentratory tlenu w Tychach pomogą osobom z trudnościami w oddychaniu, cierpiącym z powodu chorób nowotworowych, z niewydolnością krążenia i podczas wielu innych schorzeń. Ssą nawet stosowane w kosmetyce i przez sportowców. Uważa się je za bezpieczniejsze i bardziej praktyczne od butli tlenowych – nie grożą wybuchem i nie trzeba je wymieniać.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Tychach?

Skontaktuj się z nami, wybierzemy dla Państwa odpowiedni model koncentratora tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne