Mil-Med oferuje szeroki wybór koncentratorów tlenu w Wodzisławiu Śląskim, które są nieocenione w leczeniu niewydolności oddechowej oraz innych domowych terapii tlenem. Dobierzemy dla Państwa odpowiednie urządzenie renomowanych firm, które będą odpowiadały wszystkim potrzebom.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Wodzisław Śląski do bezpiecznej domowej tlenoterapii

W ofercie firmy posiadamy różne rodzaje przenośnych koncentratorów tlenowych, które różnią się między sobą wydajnością, stopniem koncentracji tlenu, przepływem, a także wyposażeniem. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu dobrać najlepszy koncentrator tlenu, który spełni wszystkie potrzeby.

Podczas wyboru urządzenia pod wynajem w miejscowości Wodzisław Śląski, znaczenie ma nawet waga, rozmiar i głośność. Koncentratory tlenowe w naszej ofercie mają zdolność ciągłej pracy, dostarczając w ciągu minuty od 0,5 do 5 litrów tlenu.

Przenośne koncentratory tlenu mogą być obsługiwane z łatwością nawet przez seniorów, dlatego są doskonałe do prowadzanie domowej tlenoterapii.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Zakup czy wynajem koncentratora tlenu – co lepsze?

Zakup nowego koncentratora tlenu wiąże się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych. Jeśli nie są w stanie Państwo przeznaczyć takiej sumy lub potrzebują urządzenia na krótki czas, o wiele lepszą decyzją jest jego wynajem.

W wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med, która działa na terenie Wodzisławia Śląskiego, oferujemy różne opcje wynajmu, gwarantując atrakcyjne warunki. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły, zapraszamy do kontaktu.

Wynajem urządzenia może być zrefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia – NFZ. Na terenie Śląska, w tym Wodzisławia Śląskiego, dostarczamy koncentratory pod podany adres.

Koncentratory tlenu Wodzisław Śląski

Koncentrator tlenu to urządzenie niezbędne podczas leczenia chorób serca, płuc, a także niewydolności oddechowej. Jego działanie polega na podawaniu powietrza z wyższą zawartością tlenu.

Urządzenie po pobraniu powietrza z otoczenia absorbuje azot, dostarczając do organizmu chorej osoby tlen o wysokim stężeniu przekraczającym nawet 90%. Koncentratory tlenu filtrują i oczyszczają powietrze oraz charakteryzują się działaniem bakterio- i wirusobójczym.

Używanie koncentratorów tlenu jest uważane za bezpieczniejsze niż podawanie tlenu bezpośrednio z butli tlenowych.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Wodzisławiu Śląskim?

Skontaktuj się z nami, wybierzemy dla Państwa najlepszy koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne