Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Mil-Med przygotowała wysokiej jakości sprzęt wspomagający leczenie niewydolności oddechowej w domu, jakim jest koncentrator tlenu do wynajmu w Zabrzu. W zależności od wymagań i możliwości klienta, dobierzemy odpowiedni rodzaj urządzenia pod kątem parametrów i rozmiaru. Jeśli chcą Państwo wynająć koncentratory tlenu lub zastanawiają się nad nim, jesteśmy do usług.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Zabrze do bezpiecznej domowej tlenoterapii

Nasza oferta zawiera różnorodne przenośne koncentratory tlenowe, by każdy mógł wybrać model, który wspomoże leczenie konkretnych dolegliwości. Urządzenia różnią się wydajnością, stopniem koncentracji, przepływem, dlatego nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu wybrać model dopasowany do potrzeb.

Nasi klienci na terenie Zabrza zawracają uwagę także na głośność pracy, rozmiar i wagę, by aparaty mogły dopasować się do domowych warunków. Wynajmowane koncentratory tlenu zmieszczą się nawet w małym mieszkaniu, przez 24/7 dostarczając od 0,5 do 5 l tlenu.

Obawy o trudność w obsłudze są niepotrzebne. Przenośne koncentratory tlenu są intuicyjne, dlatego poradzą sobie z nimi nawet seniorzy, którzy chcą skorzystać z domowej tlenoterapii.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Kupno lub wynajem koncentratora tlenu?

Kupno nowego koncentratora tlenu to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, który nie zawsze jest dobrą inwestycją. Jeśli chcą Państwo korzystać z niego przez krótki czas lub potrzeba użytkowania sprzętu pojawiła się nagle, zdecydowanie lepszą opcją jest podpisanie umowy wynajmu.

W naszej wypożyczalni działającej na terenie Zabrza i innych okolicznych miejscowości są dostępne różne opcje wynajmu koncentratorów tlenu. Dbamy o to, by proponowane warunki współpracy były dla Państwa atrakcyjne, ale polecamy je sprawdzić osobiście, kontaktując się z nami w celu zdobycia konkretnych informacji.

Wynajem koncentratora tlenu w Zabrzu nie musi być obciążeniem dla budżetu – zapewniamy możliwość refundacji usługi z ramienia Narodowego Funduszu Zdrowia (NDF). Martwią się Państwo o dojazd? Nasza firma transportuje urządzenia pod wskazany adres.

Koncentratory tlenu Zabrze

Cierpią Państwo z powodu chorób układu oddechowego lub serca związanych z niewydolnością oddechową? Koncentrator tlenu będzie niezbędny, by podać powietrze z podwyższoną ilością tlenu.

Podczas pracy pobiera on powietrze z mieszkania, domu, po czym absorbuje z niego azot, w wyniku czego dostarcza do organizmu tlen o 90% koncentracji. Urządzenie jednocześnie filtruje i oczyszcza podawane powietrze, dając ulgę osobom cierpiącym na alergie.

Używanie koncentratorów tlenu jest bardziej bezpieczne niż podawanie butli z tlenem ze względu na jej ryzyko wybuchu.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu?

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Zabrzu?

Prosimy o kontakt, wybierzemy dla Państwa najlepszy koncentrator tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne