Przygotowaliśmy szeroką ofertę wynajmu koncentratorów tlenu w Żorach, które są niezbędne do przeprowadzenia wielu terapii tlenem. Są to sprzęty medyczne stosowane podczas leczenia niewydolności oddechowej, chorób płuc, niewydolności krążeniowej. W wypożyczalni sprzętu medycznego Mil-Med znajdą Państwo wiele urządzeń – nasz doświadczony personel pomoże dokonać najbardziej optymalnego wyboru.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratorów tlenu Żory do bezpiecznej domowej tlenoterapii

Podczas wyboru urządzenia do terapii tlenowej w Żorach, powinni zwrócić Państwo uwagę na rozmiar, wagę i stopień generowanego hałasu. To tylko wybrane parametry, które mają znaczenie w wyborze.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne urządzenia, które różnią się wydajnością, przepływem i stopniem koncentracji tlenu. Mogą nawet posiadać inne wyposażenie dodatkowe. Koncentratory tlenu dostarczają od 0,5 do 5 litrów tlenu w przeciągu minuty, pracując bez przerwy 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aby wybór przenośnego koncentratora tlenu w Żorach nie sprawił problemu, nasi specjaliści doradzą Państwu, który model będzie najlepszy w danym przypadku. Urządzenia dostępne do wynajmu mogą być nawet obsługiwane przez seniorów – ich obsługa jest prosta, a do tego nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Kiedy zdecydować się na wynajem, a kiedy na zakup koncentratora tlenu?

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem, warto zadać sobie pytanie, czy urządzenie będzie potrzebne do długotrwałego użytkowania czy zaledwie na krótki okres czasu. Sprzęt jest kosztowny, wiążąc się z wydatkiem w granicy kilku tysięcy złotych, na który nie każdy może sobie pozwolić.

Wynajem koncentratorów tlenu w Żorach jest doskonałym sposobem na oszczędności, szczególnie że może nawet zostać zrefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki współpracy, a także dostarczamy nasze urządzenia wprost pod drzwi.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo skonsultować dostępne modele, poznać więcej detali lub ustalić warunki współpracy.

Koncentratory tlenu Żory

Koncentrator tlenu w Żorach dostarcza powietrza charakteryzującego się wyższą koncentracją tlenu, które jest dodatkowo oczyszczone z pyłków, wolne od bakterii i wirusów. To sprzęt medyczny dla każdej osoby cierpiącej na astmę i inne choroby płuc, niewydolność krążeniową lub oddechową.

Jak działa koncentrator? W dużym uproszczeniu pobiera powietrze z pokoju i absorbuje azot. Dzięki temu może dostarczyć pacjentowi tlen o stężeniu wyższym niż 90%.

W porównaniu do butli tlenowych, koncentratory tlenu są o wiele bezpieczniejsze w użytkowaniu.

Dlaczego warto wynająć koncentrator tlenu w Mil-Med

Zainteresowany wypożyczeniem koncentratora tlenu w Żorach?

Skontaktuj się z nami, wybierzemy dla Państwa specjalne koncentratory tlenu.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne