Oferujemy szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych do wynajmu, zapewniając wyłącznie produkty z najwyższej półki charakteryzujące się wysokim komfortem użytkowania. W zależności od wymagań i preferencji pacjenta możemy wypożyczyć różne rodzaje łóżek rehabilitacyjnych.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W ofercie posiadamy zarówno klasyczne łóżka medyczne jak i elektryczne sterowane pilotem, wykonane z drewna lub metalu. Zapewniają również wszechstronną możliwość regulacji pozycji leżenia, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wyposażone w szereg modyfikacji i funkcjonalności do rehabilitacji.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne możecie być Państwo pewni, że otrzymacie solidną konstrukcję na bieżąco konserwowaną. Ich budowa została stworzona z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu osobom niepełnosprawnym, starszym, obłożnie chorym oraz opiekunom w ich codziennej opiece.

Nie bez znaczenia przy wyborze łóżka ortopedycznego są również taka elementy wyposażenia jak kółka ułatwiające przemieszczanie łóżka w domu czy zabezpieczenia przed upadkiem na podłogę.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne?

Wynajem łóżka ortopedycznego na okres rehabilitacji jest zdecydowanie lepszym wyborem niż jego kupno. Jako wypożyczalnia sprzętu medycznego na Śląsku zapewniamy atrakcyjne formy wynajmu łóżka ortopedycznego na różne okresy czasowe.

Dla klientów z terenu Śląska zapewniamy również transport bezpośrednio do domu.

Dodatkowe wyposażenie łóżek rehabilitacyjnych

Wypożyczamy również niezbędne elementy wyposażenia łóżka rehabilitacyjnego takie jak materace przeciwodleżynowe. Pozwoli to na uzyskanie najwyższego stopnia komfortu bez obawy na wystąpienie odleżyn spowodowanych długim leżeniem w łóżku. Wymaga to jednak zastosowania produktów renomowanych firm z którymi współpracujemy od wielu lat.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Refundacja NFZ

Zwrot całości lub części kosztów przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne