Oferujemy łóżka rehabilitacyjne na wynajem w Bielsku-Białej, które wyróżniają się wysokim komfortem użytkowania. Udostępniamy wiele modeli z najwyższej półki, dzięki czemu każdy dopasuje je do wymagań i potrzeb pacjenta.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W naszej wypożyczalni czekają na Państwa klasyczne łóżka medyczne z drewna lub metalu oraz modele elektryczne sterowane pilotem. Dostępne sprzęty zapewniają wszechstronną regulację pozycji pacjenta, dopasowując ją do kondycji i własnych preferencji. Łóżka mogą być wykorzystane do rehabilitacji dzięki szeregowi modyfikacji i dodatkowych funkcjonalności.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne w Bielsku-Białej będą Państwo mieli pewność jego sprawności – bieżące konserwacje wykonywane przez specjalistów pomagają zadbać o wysoki komfort osób niepełnosprawnych, starszych, obłożnie chorych oraz dbają o wygodę opiekunów podczas codziennej opieki.

Jeśli chcą Państwo podnieść aspekt bezpieczeństwa, można skorzystać z dodatkowych elementów wyposażenia łóżka ortopedycznego, które chronią przed upadkiem na podłogę. Niejeden model porusza się na kółkach, by umożliwić proste przestawienie go w inne miejsce.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Bielsku-Białej?

Wynajem łóżka ortopedycznego Bielsko-Biała jest w wielu przypadkach bardziej korzystną opcją niż kupno nowego modelu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Bielsku-Białej MIL-MED dba o to, by oferować klientom atrakcyjne umowy wynajmu na różnorodne okresy czasu.

Zapewniamy również transport sprzętu na terenie Bielska-Białej, by mógł dotrzeć wprost pod Państwa drzwi.

Łóżka rehabilitacyjne Bielsko-Biała – dodatkowe wyposażenie

Mieszkańcom Bielska-Białej możemy zaoferować także materace przeciwodleżynowe – niezbędny element łóżka rehabilitacyjnego dla osób, które pozostają w pozycji leżącej przez dłuższy czas. Odleżyny powodują nie tylko dyskomfort, ale ból u pacjenta. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych firm, by być pewnym najwyższego stopnia komfortu.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Bielsku-Białej?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Refundacja NFZ

Zwrot całości lub części kosztów przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne