Wypożyczalnia MIL-MED to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych do wynajmu w Częstochowie. Oferujemy wyłącznie produkty z najwyższej półki, które zapewniają wysoki komfort użytkowania, jaki należy się pacjentom. Nasza oferta jest tak szeroka, że bez problemu wybiorą Państwo sprzęt dopasowany do indywidualnych wymagań i preferencji.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Mogą Państwo skorzystać z wynajmu klasycznego łóżka medycznego wyprodukowanego z drewna lub z metalu bądź z nowoczesnego modelu sterowanego pilotem (łóżko elektryczne). Bez względu na wybór, dostępny sprzęt umożliwia wszechstronne dopasowanie pozycji leżenia. Szereg funkcjonalności i modyfikacji sprawia, że łóżka można z powodzeniem wykorzystać podczas rehabilitacji.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne Częstochowa można być pewnym tego, że otrzyma się solidny sprzęt z bieżącymi konserwacjami, które zapewniają sprawne działanie. Budowa łóżek jest przystosowana do specyficznych potrzeb osób obłożnie chorych, niepełnosprawnych i starszych, dbając o ich wysoki komfort oraz ułatwiając opiekunom pracę.

Łóżka ortopedyczne często posiadają dodatkowe elementy wyposażenia takie jak kółka, by ułatwić Państwu zmianę ich położenia, czy barierki blokujące przed wypadnięciem.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Częstochowie?

Jeśli potrzebują Państwo sprzętu na okres rehabilitacji, wynajem łóżka ortopedycznego Częstochowa będzie lepszą decyzją niż jego zakup. Jako wypożyczalnia sprzętu medycznego w Częstochowie możemy zaoferować przystępne warunki wynajmu na określony czas.

Zapewniamy możliwość transportu sprzętu do domu dla wszystkich klientów mieszkających w Częstochowie.

Łóżka rehabilitacyjne Częstochowa – dodatkowe wyposażenie

Jeśli chcą Państwo uzyskać najwyższy stopień komfortu, zachęcamy do skorzystania z dodatkowych produktów renomowanych firm, z którymi współpracuje nasza wypożyczalnia. Mieszkańcom Częstochowy możemy zaoferować m.in. materace przeciwodleżynowe chroniące przed odleżynami spowodowanymi leżeniem w łóżku przez dłuższy okres czasu.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Częstochowie?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne