Oferujemy bogaty wybór łóżek rehabilitacyjnych do wynajmu w Gliwicach, które cechują się wysokim komfortem korzystania. To sprzęt z najwyższej półki różniący się budową i udogodnieniami, który można dopasować do oczekiwań i wymagań każdego pacjenta.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne modele elektryczne sterowane pilotem, jak i klasyczne łóżka medyczne produkowane z metalu lub z drewna. Można je niemal dowolnie wyregulować, by zadbać o najbardziej optymalną pozycję ciała. Łóżka zostały wyposażone w różne funkcjonalności i modyfikacje, by wykorzystać je podczas rehabilitacji.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne w Gliwicach będą Państwo pewni solidności i sprawności sprzętu. Dbamy o bieżące przeglądy, czynności konserwacyjne, by zapewnić najwyższy komfort osobom starszym, obłożnie chorym i niepełnosprawnym, nie pomijając opiekunów troszczących się codziennie o ich zdrowie.

Podczas wyboru łóżka ortopedycznego ważne są także mniej oczywiste elementy, w tym kółka pozwalające na niemal bezwysiłkowe przestawienie sprzętu czy barierki chroniące przed niebezpiecznym upadkiem.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Gliwicach?

Wynajem łóżka ortopedycznego w Gliwicach jedynie na czas rehabilitacji jest bardziej korzystną opcją niż zakup na własność. Dzięki ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego w Gliwicach uzyskają Państwo atrakcyjne warunki umowy, dopasowując jej czas trwania do sytuacji.

Klienci z Gliwic mogą skorzystać także z transportu pod wskazany adres.

Łóżka rehabilitacyjne Gliwice – dodatkowe wyposażenie

Mieszkańcom Gliwic możemy zaproponować inne kluczowe elementy wyposażenia, takie jak materace przeciwodleżynowe do łóżek rehabilitacyjnych. Pozwolą uzyskać jeszcze wyższy poziom komfortu, niwelując ryzyko powstawania odleżyn spowodowanym pozostawaniem w pozycji leżącej. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami mamy pewność, że nasi klienci otrzymają wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Gliwicach?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne