Oferujemy najwyższej jakości łóżka rehabilitacyjne do wynajmu w Jastrzębiu-Zdroju, które różnią się wieloma parametrami, jednak mają jedną wspólną cechę – wysoki komfort użytkowania. Nasza oferta jest skierowana do osób o odmiennych wymaganiach i preferencjach, by każdy mógł znaleźć odpowiedni sprzęt.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W ofercie znajdują się klasyczne łóżka medyczne, jak i modele z pilotem, sterowane elektrycznie. Produkty wykonane z drewna lub z metalu umożliwiają szeroki zakres regulacji, by dopasować pozycję leżenia do personalnych potrzeb pacjenta. Łóżka są wzbogacone w różne modyfikacje i funkcje, by umożliwić rehabilitację, a tym samym szybszy powrót do zdrowia.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne Jastrzębie-Zdrój każdy będzie pewien, że otrzyma wytrzymałą konstrukcję, która jest regularnie konserwowana. Budowa sprzętu ma zagwarantować najwyższy komfort osobom obłożnie chorym, starszym, niepełnosprawnym oraz ich opiekunom podczas codziennych czynności.

Niezwykle ważne podczas wyboru łóżka ortopedycznego są także kółka ułatwiające zmianę miejsca położenia, a także zabezpieczenia chroniące przed upadkiem pacjenta.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Jastrzębiu-Zdroju?

Wynajem łóżka ortopedycznego Jastrzębie-Zdrój wyłącznie na czas rehabilitacji pozwoli zaoszczędzić środki, jakie trzeba by przeznaczyć na zakup. Jako wypożyczalnia sprzętu medycznego w Jastrzębiu-Zdroju dbamy o to, by zapewnić naszym klientom atrakcyjne opcje wynajmu łóżek na dowolny okres czasu.

Na terenie Jastrzębia-Zdroju zapewniamy transport sprzętu bezpośrednio pod podanym adres.

Łóżka rehabilitacyjne Jastrzębie-Zdrój – dodatkowe wyposażenie

Mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju oferujemy również inne elementy do łóżek rehabilitacyjnych, takie jak materace przeciwodleżynowe. Z ich pomocą można uniknąć lub zmniejszyć ryzyko wystąpienia odleżyn spowodowanych długim leżeniem, podnosząc komfort pacjenta. W naszej wypożyczalni znajdą Państwo tylko najlepsze produkty renomowanych firm, które gwarantują jak najlepsze efekty.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Jastrzębiu-Zdroju?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne