Oferujemy szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych do wynajmu w Katowicach. Wysoki komfort użytkowania, sprzęt poddawany regularnym konserwacjom i wiele opcji rozszerzenia o dodatkowe funkcje sprawiają, że z pewnością nie wyjdą Państwo niezadowoleni.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W naszej ofercie przygotowaliśmy elektryczne łóżka medyczne sterowane pilotem, jak i klasyczne modele: drewniane lub metalowe. Dzięki wszechstronnej regulacji zadbają o wysoki komfort leżenia, pomagając przyjąć najodpowiedniejszą pozycję. Łóżka posiadają dodatkowe modyfikacje i funkcjonalności, spełniając swoje zadanie podczas rehabilitacji.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne w Katowicach z pewnością zależy Państwu na sprawności i wytrzymałości sprzętu. Produkty oferowane w naszej wypożyczalni zawsze są regularnie konserwowane i w 100% sprawne, dbając o wysoki poziom komfortu pacjentów. Mogą z nich korzystać nie tylko osoby starsze, ale także obłożnie chore i niepełnosprawne.

Nasze łóżka ortopedyczne są nie tylko trwałe i wygodne, ale posiadają mniej oczywiste, ale ważne elementy takie jak kółka pozwalające łatwiej przestawić je w inne miejsce oraz zabezpieczenia przed upadkiem.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Katowicach?

Każdy, kto potrzebuje sprzętu jedynie na krótszy okres rehabilitacji, powinien rozważyć wynajem łóżka ortopedycznego w Katowicach. Można w ten sposób zmniejszyć wydatki, a do tego skorzystać z transportu pod dom na terenie miasta.

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego w Katowicach dba o to, by oferować klientom atrakcyjne warunki umów, dopasowując ich czas trwania w zależności od potrzeb.

Łóżka rehabilitacyjne Katowice – dodatkowe wyposażenie

Każdy mieszkaniec Katowic może skorzystać z dodatkowego wyposażenia do łóżka, takiego jak materace przeciwodleżynowe. Dzięki nim poprawi się komfort pacjentów, a ryzyko powstawania odleżyn spowodowanych długim okresem leżenia znacząco spadnie. Współpracujemy od lat z renomowanymi firmami, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Katowicach?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne