Chcieliśmy zaproponować Państwu łóżka rehabilitacyjne do wynajmu w Kędzierzynie-Koźlu, które są sprzętem z najwyższej półki. Zapewnią wysoki komfort użytkowania na co dzień, a wiele opcji rozszerzeń sprawi, że każdy dopasuje model do swoich potrzeb i preferencji.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno łóżka medyczne elektryczne z możliwością sterowania pilotem, jak i modele klasyczne. Są wykonane z drewna lub metalu i wyposażone w wiele opcji regulacji, aby bez trudu dopasować pozycję leżenia. Łóżka są wzbogacone w różne funkcje i modyfikacje, dzięki czemu można je wykorzystać podczas domowej rehabilitacji.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne w Kędzierzynie-Koźlu warto zwrócić uwagę na jego trwałość i sprawność. Dbamy o to, by każdy z model był regularnie konserwowany i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych, obłożnie chorych, w tym wygodny dla opiekunów.

Oferowane łóżka ortopedyczne są wytrzymałe, wygodne i wzbogacone o dodatkowe funkcje takie jak kółka ułatwiające transport między pokojami oraz zabezpieczenia zapobiegające upadkowi.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Kędzierzynie-Koźlu?

Jeśli potrzebują Państwo sprzętu jedynie na okres rehabilitacji, polecamy wynajem łóżka ortopedycznego Kędzierzyn-Koźle zamiast jego zakup. To oszczędność czasu i pieniędzy, a wybrany model może zostać nawet dostarczony wprost pod wskazany adres.

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego w Kędzierzynie-Koźlu oferuje wiele możliwości wynajmu, różne okresy, dodatkowe modyfikacje, by każdy mógł dopasować umowę do swoich potrzeb.

Łóżka rehabilitacyjne Kędzierzyn-Koźle – dodatkowe wyposażenie

Wraz z łóżkiem mogą Państwo skorzystać z dodatkowych akcesoriów takich jak materace przeciwodleżynowe, które zwiększają wygodę i minimalizują ryzyko powstawania odleżyn spowodowanych długotrwałym leżeniem. Od wielu lat podejmujemy współpracę z renomowanymi firmami, dzięki czemu możemy być pewni produktów najwyższej jakości.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Kędzierzynie-Koźlu?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne