W naszej wypożyczalni w Pszczynie oferujemy wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne na wynajem, które cechują się wysokim komfortem użytkowania. Nasza oferta obejmuje wiele modeli najlepszych marek, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne łóżka medyczne wykonane z drewna lub metalu, jak i nowoczesne modele elektryczne, które można sterować za pomocą pilota. Wszystkie dostępne modele pozwalają na regulowanie pozycji pacjenta, dostosowując ją do jego potrzeb i preferencji. Łóżka te są również przystosowane do rehabilitacji, a dodatkowe funkcjonalności umożliwiają pełne wykorzystanie ich potencjału.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne w Pszczynie, można mieć pewność, że jest ono w pełni sprawne, ponieważ specjaliści wykonują na bieżąco konserwację i naprawy. Dzięki temu pacjenci, a także opiekunowie, mogą cieszyć się wysokim komfortem i bezpieczeństwem.

Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, możesz skorzystać z dodatkowego wyposażenia, takiego jak bariery ochronne, które chronią przed upadkiem na podłogę. Wiele modeli posiada również kółka, dzięki czemu łatwo można je przesunąć w inne miejsce.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Pszczynie?

W Pszczynie, wynajem łóżka ortopedycznego jest często bardziej opłacalną opcją niż zakup nowego modelu. Firma MIL-MED, wypożyczalnia sprzętu medycznego, oferuje atrakcyjne warunki wynajmu na różne okresy czasowe.

Usługa obejmuje także dostarczenie sprzętu do domu klienta na terenie Pszczyny.

Łóżka rehabilitacyjne Pszczyna – dodatkowe wyposażenie

Oprócz łóżek ortopedycznych, MIL-MED oferuje również mieszkańcom Pszczyny materace przeciwodleżynowe, które są niezbędne dla osób przebywających w pozycji leżącej przez dłuższy czas. Odleżyny nie tylko powodują dyskomfort, ale także ból pacjenta. Firma oferuje wyłącznie produkty wysokiej jakości od renomowanych producentów, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Pszczynie?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne