Zapraszamy do wynajmu łóżek rehabilitacyjnych w Raciborzu, które są sprzętem z najwyższej półki, zapewniając wysoki komfort pacjentom i ich opiekunom. Pomożemy dopasować Państwu odpowiedni model, w zależności od potrzeb i upodobań.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W naszej ofercie posiadamy nie tylko klasyczne łóżka medyczne, ale również modele sterowane elektrycznie pilotem. Produkty wykonane z metalu lub z drewna zapewniają wszechstronną możliwość wyregulowania pozycji, dbając o spełnienie indywidualnych potrzeb pacjenta. Wyposażone w różne funkcjonalności i modyfikacje, sprawdzą się także podczas rehabilitacji.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne Racibórz w MIL-MED będą Państwo pewni, że otrzymają solidny model, w którym dbano o regularną konserwację. Specjalna budowa dba o wysoki komfort w codziennej opiece nad osobami niepełnosprawnymi, starszymi, obłożnie chorymi.

W trakcie wyboru łóżka ortopedycznego nie bez znaczenia pozostaje dodatkowe wyposażenie, które również oferujemy w naszej wypożyczalni. Są to m.in. specjalne barierki chroniące przed upadkiem na podłogę. Niejeden model posiada kółka, by ułatwić zmianę położenia.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Raciborzu?

Wynajem łóżka ortopedycznego Racibórz wyłącznie na okres rehabilitacji pozwoli zaoszczędzić, dając możliwość skorzystania ze sprzętu najwyższej klasy. Jako wypożyczalnia sprzętu medycznego w Raciborzu możemy zapewnić atrakcyjne warunki umowy na różne okresy czasowe zgodnie z Państwa potrzebami.

Oferujemy dodatkowo transport pod wskazany adres dla klientów z terenu Raciborza.

Łóżka rehabilitacyjne Racibórz – dodatkowe wyposażenie

Mieszkańcy Raciborza mogą skorzystać z wynajmu dodatkowego wyposażenia do łóżek rehabilitacyjnych, w tym materacy zapobiegającym odleżynom. Zastosowanie produktów renomowanych firm, z którymi współpracujemy na przestrzeni wielu lat sprawia, że pacjenci odczuwają najwyższy komfort, a ryzyko odleżyn niemal nie istnieje.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Raciborzu?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne