W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych do wynajmu w Rybniku, wraz z innym sprzętem medycznym. Są to produkty z najwyższej półki, które gwarantują wysoki komfort pacjentom. W zależności od potrzeb i upodobań, nasi specjaliści przygotowali modele klasyczne, elektryczne, z wieloma udogodnieniami.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W wypożyczalni sprzętu medycznego MIL-MED czekają na Państwa modele klasyczne, jak i łóżka medyczne elektryczne sterowane pilotem – drewniane lub metalowe. Dzięki opcji regulacji, można bez trudu dopasować pozycję do indywidualnych potrzeb. Dostępne łóżka umożliwiają skuteczne przeprowadzenie rehabilitacji w zaciszu domowym.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne Rybnik otrzymają Państwo wytrzymałą konstrukcję – dbamy o konserwowanie sprzętu, by zachować jego jakość i sprawność. Budowa została opracowana pod kątem zapewniania najwyższej wygody osobom starszym, niepełnosprawnym, obłożnie chorym i ich opiekunom.

Umożliwiamy wybór dodatkowego wyposażenia chroniącego przed upadkiem na podłogę. Niejedno łóżko ortopedyczne posiada kółka, by ułatwić Państwu zmianę jego położenia.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Rybniku?

Wynajem łóżka ortopedycznego Rybnik jest zdecydowanie lepszą opcją niż jego zakup, gdyż pozwoli Państwo korzystać z niego jedynie przez określony czas. Jako wypożyczalnia sprzętu medycznego w Rybniku zapewniamy atrakcyjne formy umów, dlatego zapraszamy do kontaktu w cela ustalenia szczegółów.

Klienci mieszkający na terenie Rybnika mogą skorzystać z możliwości transportu do domu.

Łóżka rehabilitacyjne Rybnik – dodatkowe wyposażenie

Mieszkańcy Rybnika mogą wynająć materace przeciwodleżynowe i inne wyposażenie dodatkowe do łóżek. Dzięki niemu można zapewnić pacjentom wyższym poziom komfortu i zmniejszyć niemal do zera ryzyko powstawania odleżyn. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu produktów renomowanych firm, z którymi podejmujemy współpracę już od wielu lat.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Rybniku?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne