W MIL-MED, wypożyczalni sprzętu medycznego w Tychach, oferujemy szeroki wybór łóżek rehabilitacyjnych do wynajmu, wraz z innym sprzętem medycznym. Nasze produkty są najwyższej jakości, co gwarantuje wysoki komfort pacjentom.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Nasz zespół specjalistów przygotował modele łóżek klasycznych, elektrycznych i z wieloma udogodnieniami, aby spełnić różne potrzeby i preferencje. Modele elektryczne są zdalnie sterowane pilotem, a dostępne łóżka zapewniają skuteczną rehabilitację w domowym zaciszu.

Dbamy o jakość i trwałość naszego sprzętu, oferując wytrzymałe łóżka zaprojektowane z myślą o najwyższej wygodzie dla osób starszych, niepełnosprawnych, ciężko chorych i ich opiekunów.

W naszej ofercie znajduje się również wyposażenie dodatkowe, takie jak zabezpieczenie przed upadkiem na podłogę, czy łóżka z kółkami, co ułatwia przenoszenie ich w razie potrzeby.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Tychach?

Wynajem łóżka ortopedycznego w Tychach jest lepszym rozwiązaniem niż jego zakup, ponieważ pozwala na korzystanie z niego tylko przez określony czas. Oferujemy atrakcyjne formy umów i transport do domu dla klientów z Tychów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Łóżka rehabilitacyjne Tychy – dodatkowe wyposażenie

W Tychach mieszkańcy mają dostęp do wynajmu materacy przeciwodleżynowych i innego dodatkowego wyposażenia do łóżek. Ta opcja umożliwia zapewnienie pacjentom większego komfortu i zredukowanie do minimum ryzyka powstawania odleżyn. To jest możliwe dzięki współpracy z renomowanymi firmami, które oferują produkty najwyższej jakości.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Tychach?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne