Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego MIL-MED oferuje bogaty wybór łóżek rehabilitacyjnych do wynajmu w Wodzisławiu Śląskim, które wyróżniają się wysokim komfortem użytkowania. To modele z najwyższej półki, które dopasowujemy do wymagań i oczekiwań pacjentów.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W naszej ofercie przygotowaliśmy klasyczne łóżka medyczne oraz nowoczesne modele sterowane elektrycznie pilotem, z drewna lub metalowe. Dzięki nim można niemal dowolnie wyregulować pozycję ciała, dopasowując ją do potrzeb każdego z pacjentów. Łóżka są wyposażone w wiele modyfikacji i funkcjonalności dedykowanych do rehabilitacji.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne w Wodzisławiu Śląskim będą Państwo pewni, że otrzymają solidną konstrukcję z aktualnym przeglądem. Jego budowa ma gwarantować wysoki poziom komfortu niepełnosprawnym, osobom starszym, obłożnie chorym, a także opiekunom, którzy codzienne troszczą się o ich zdrowie.

Wybierając łóżko ortopedyczne warto zwrócić uwagę na detale, takie jak kółka umożliwiające łatwiejszą zmianę położenia oraz zabezpieczenia chroniące przed upadkiem na podłogę.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne W Wodzisławiu Śląskim?

Wynajem łóżka ortopedycznego w Wodzisławiu Śląskim tylko na czas rehabilitacji jest lepszą decyzją niż jego zakup. Jako wypożyczalnia sprzętu medycznego w Wodzisławiu Śląskim oferujemy wiele atrakcyjnych metod wynajmu na czas, jaki Państwu odpowiada.

Klienci z terenu Wodzisławia Śląskiego mogą skorzystać z możliwości transportu wprost pod drzwi swojego domu.

Łóżka rehabilitacyjne Wodzisław Śląski – dodatkowe wyposażenie

Mieszkańcom Wodzisławia Śląskiego wypożyczamy także inne, kluczowe elementy wyposażenia w łóżku rehabilitacyjnym, w tym przeciwodleżynowe materace. Dzięki nim pacjent uzyska najwyższy stopień komfortu, nie obawiając się odleżyn spowodowanych długotrwałym przebywaniem w pozycji horyzontalnej. Wymaga to jednak renomowanych produktów od firm, z którymi od lat podejmujemy owocną współpracę.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Wodzisławiu Śląskim?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne