Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego MIL-MED zachęca do wynajmu łóżek rehabilitacyjnych w Żorach, by zapewnić pacjentom i ich opiekunom wysoki komfort na co dzień. Oferujemy sprzęt z najwyższej półki, który można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

W ofercie posiadamy zarówno łóżka medyczne klasyczne, z drewna lub z metalu, jak i nowoczesne modele elektrycznie sterowane pilotem. Dzięki nim wygodnie wyregulują Państwo pozycję pacjenta, dbając o spełnienie zaleceń lekarza i indywidualnych potrzeb. Nasza łóżka są wyposażone w różne modyfikacje i dodatkowe funkcje, dzięki czemu można wykorzystać je również podczas rehabilitacji.

Wynajmując łóżko rehabilitacyjne Żory w MIL-MED, otrzymają Państwo sprawny i wytrzymały model, który był na bieżąco konserwowany. Specjalna konstrukcja zadba o najwyższy komfort osób starszych, obłożnie chorych i niepełnosprawnych, ułatwiając także codzienną opiekę pielęgniarkom lub domownikom.

Łóżka ortopedyczne mogą być także wyposażone w zabezpieczenia chroniące przed upadkiem na podłogę, które wspierają bezpieczeństwo pacjenta oraz w kółka ułatwiające przesuwanie go w inne miejsce.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gdzie wynająć łóżko rehabilitacyjne w Żorach?

Jeśli nie wiedzą Państwo, gdzie wynająć łóżko, zapraszamy do naszej wypożyczalni sprzętu medycznego w Żorach, oferując atrakcyjne warunki umowy, różny okres jej trwania i wiele dodatkowych opcji. Dzięki temu zmniejszą Państwo wydatki, szczególnie jeśli produkt jest potrzebny wyłącznie na czas rehabilitacji.

Dla naszych klientów mieszkających na terenie Żor przygotowaliśmy możliwość dowozu pod drzwi.

Łóżka rehabilitacyjne Żory – dodatkowe wyposażenie

Mieszkańcy Żor wraz z wynajęciem łóżka rehabilitacyjnego, mogą skorzystać z możliwości rozszerzenia zestawu o materace przeciwodleżynowe. To specjalne modele pochodzące z renomowanych firm, które zapobiegają powstawaniu bolesnych odleżyn spowodowanych długotrwałym pozostawaniem w pozycji horyzontalnej.

Zalety wynajmowanych łóżek rehabilitacyjnych

Zainteresowany wypożyczeniem łóżka w Żorach?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie łóżko rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne