W Bytomiu posiadamy duży wybór szyn rehabilitacyjnych do wynajęcia, które pomagają przywrócić sprawność pacjentom po urazach oraz po operacjach. Nasz zespół specjalistów pomoże dobrać odpowiedni rodzaj szyn rehabilitacyjnych, który spełni wymagania i oczekiwania pacjenta względem jego problemów.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Wynajem szyn CPM

Szyny rehabilitacyjne CPM stanowią idealny sposób na skuteczną rehabilitację w warunkach domowych w Bytomiu, co znacznie skraca czas powrotu do pełnej sprawności. Ich działanie opiera się na leczeniu przez ruch, co czyni je idealnym narzędziem terapii po zabiegach stawów kończyn dolnych i górnych.

Oferujemy atrakcyjne formy wynajmu szyn CPM Bytom, zarówno krótko-, jak i długoterminowe wypożyczenia. Nasz sprzęt medyczny jest regularnie serwisowany, aby zapewnić maksymalną efektywność jego działania. Szyny pochodzą od wiodących producentów sprzętu medycznego.

Na terenie Bytomia zapewniamy transport szyn rehabilitacyjnych bezpośrednio do swojego domu.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Szyna CPM – wypożyczalnia w Bytomiu

Szyna CPM jest rodzajem szyny ortopedycznej, która znajduje zastosowanie jako pomocnicza metoda leczenia urazów i chorób stawów w Bytomiu. Dzięki ciągłemu, automatycznemu ruchowi, który niweluje ból, zwiększa ruchomość stawu i przyspiesza gojenie, szyna ta jest w stanie skutecznie wspierać proces rehabilitacji.

Szyna ortopedyczna ma na celu stabilizację i ochronę stawów oraz unieruchomienie i stabilizację kończyn, w celu skutecznego leczenia urazów i chorób. Jednocześnie, może również pełnić rolę dodatkowego elementu wspomagającego w procesie rekonwalescencji.

Podczas powrotu do zdrowia po urazie lub operacji, szyna rehabilitacyjna wypożyczona w Bytomiu może być stosowana w celu zapewnienia stabilizacji i ochrony stawu podczas wykonywania ruchów, ćwiczeń i terapii. Jest to pomocnicza metoda, która umożliwia bezpieczne i skuteczne powrót do pełnej sprawności ruchowej.

Zalety wynajmowanych szyn rehabilitacyjnych CPM

Zainteresowany wypożyczeniem szyn CPM w Bytomiu?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie szyny rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne