Nasza oferta w Dąbrowie Górniczej obejmuje szeroki wybór szyn rehabilitacyjnych do wynajęcia, które służą do przywracania sprawności pacjentom po urazach i operacjach. Nasi specjaliści pomogą, doradzą, wybiorą odpowiedni rodzaj szyn rehabilitacyjnych, który spełni wymagania i oczekiwania pacjenta.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Wynajem szyn CPM

Szyny rehabilitacyjne CPM dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej to idealne narzędzie do przeprowadzania skutecznej rehabilitacji w warunkach domowych, co pozwala skrócić czas potrzebny na powrót do sprawności. Ich działanie opiera się na terapii ruchem, co sprawia, że idealnie nadają się do leczenia po zabiegach stawów kończyn dolnych i górnych.

Dostarczamy szyny CPM w Dąbrowie Górniczej na korzystnych warunkach wynajmu, zarówno krótkoterminowym, jak i długoterminowym. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany, aby zapewnić maksymalną efektywność działania. Wszystkie szyny pochodzą od najlepszych producentów sprzętu medycznego.

Oferujemy transport wypożyczonych szyn rehabilitacyjnych bezpośrednio pod adres zamieszkania pacjentów w Dąbrowie Górniczej.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Szyna CPM – wypożyczalnia w Dąbrowie Górniczej

Szyna ortopedyczna typu CPM (Continuous Passive Motion) to specjalistyczne narzędzie rehabilitacyjne, które znajduje zastosowanie w leczeniu urazów i chorób stawów w Dąbrowie Górniczej. Dzięki ciągłemu, automatycznemu ruchowi, który łagodzi ból, zwiększa ruchomość stawu i przyspiesza proces gojenia, szyna ta umożliwia efektywną pracę z pacjentem.

Stosowanie szyn ortopedycznych w Dąbrowie Górniczej ma na celu wsparcie, ochronę i stabilizację stawów, a także unieruchomienie i stabilizację kończyn w przypadku urazów lub chorób. Szyna może również pełnić rolę pomocniczą w procesie rekonwalescencji, wspierając pacjenta w powrocie do pełnej sprawności.

W trakcie rehabilitacji w Dąbrowie Górniczej po urazie lub operacji, szyna rehabilitacyjna może być stosowana jako narzędzie wspierające w stabilizacji i ochronie stawu podczas wykonywania ruchów, ćwiczeń i terapii. Dzięki niemu, pacjent może skutecznie i bezpiecznie osiągać postawione cele terapeutyczne.

Zalety wynajmowanych szyn rehabilitacyjnych CPM

Zainteresowany wypożyczeniem szyn CPM w Dąbrowie Górniczej?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie szyny rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne