W Katowicach pacjenci mogą wypożyczyć szyny rehabilitacyjne CPM, które pomagają im w leczeniu urazów i powrocie do zdrowia po zabiegach. Nasz zespół ekspertów MIL-MED pomoże w wyborze odpowiedniej szyny, pod kryteria każdego pacjenta.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Wynajem szyn CPM

W Katowicach można stosować skuteczną formę leczenia w domu z użyciem wypożyczonych szyn CPM. Rehabilitacja ta opiera się na ciągłym, automatycznym ruchu, który skraca czas powrotu do zdrowia. Szyny są szczególnie przydatne w leczeniu stawów kończyn górnych i dolnych po zabiegach.

Pacjenci z Katowic mogą wynająć szyny CPM na krótki lub dłuższy okres. Sprzęt jest regularnie konserwowany, aby zapewnić jak najlepsze wyniki, i pochodzi od renomowanych producentów sprzętu medycznego.

W Katowicach realizujemy dostawę wypożyczonych szyn do domu. Klienci nie muszą się martwić o transport sprzętu, ponieważ jest on dostarczany bezpośrednio do ich drzwi.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Szyna CPM – wypożyczalnia w Katowicach

Pacjenci w Katowic mają możliwość skorzystania z usług naszej wypożyczalni, w której dostępne są szyny rehabilitacyjne CPM. Te narzędzia pomagają w leczeniu urazów i chorób stawów poprzez wykonywanie ciągłych ruchów. Dzięki temu pacjenci szybciej wracają do zdrowia i odczuwają mniej bólu.

Szyny te są niezbędne w procesie powrotu do zdrowia po urazach lub zabiegach. Ochrona i stabilizacja stawów pozwala na skuteczne i bezbolesne leczenie, co jest niezbędne do powrotu do pełnej sprawności. Wypożyczenie szyn jest łatwe i dostępne, a sprzęt jest stale konserwowany, aby zapewnić najlepsze rezultaty terapii.

Zalety wynajmowanych szyn rehabilitacyjnych CPM

Zainteresowany wypożyczeniem szyn CPM w Katowicach?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie szyny rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne