Dla pacjentów z Sosnowca oferujemy szeroki wybór szyn rehabilitacyjnych do wynajęcia, które służą do przywracania sprawności pacjentom po urazach i operacjach. Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj szyn rehabilitacyjnych, który spełni wymagania i oczekiwania pacjenta względem jego rehabilitacji w domu.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Wynajem szyn CPM

W Sosnowcu MIL-MED oferuje rewelacyjne szyny rehabilitacyjne CPM, które pozwalają na skuteczną rehabilitację w warunkach domowych. Terapia ruchem, na której się opierają, pozwala skrócić czas powrotu do zdrowia, szczególnie po zabiegach na stawach kończyn dolnych i górnych.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych CPM w Sosnowcu oferuje interesującą opcję współpracy na krótki lub długi czas. Sprzęt jest regularnie serwisowany, aby zapewnić najlepsze efekty terapeutyczne. Szyny te są produkowane przez wiodących producentów medycznych.

Dzięki terapii ruchem skraca się czas powrotu do zdrowia, szczególnie po zabiegach na stawach kończyn dolnych i górnych. Wypożyczalnia zapewnia dostawę sprzętu bezpośrednio do domu klienta w Sosnowcu.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Szyna CPM – wypożyczalnia w Sosnowcu

Szyna CPM to rodzaj szyny ortopedycznej, która pomaga w leczeniu urazów i chorób stawów poprzez ciągły, automatyczny ruch. Dzięki temu, szyna niweluje ból, zwiększa ruchomość stawu i przyspiesza proces gojenia.

Szyny ortopedyczne Sosnowiec mają na celu zapewnienie stabilizacji i ochrony stawów oraz unieruchomienia i stabilizacji kończyn w celu skutecznego leczenia urazów i chorób. Dodatkowo, mogą stanowić element wspomagający w procesie rekonwalescencji.

W procesie powrotu do zdrowia w Sosnowcu po urazie lub operacji, szyna rehabilitacyjna służy do stabilizacji i ochrony stawu podczas wykonywania ruchów, ćwiczeń i terapii. Dzięki temu, pacjent może skutecznie i bezpiecznie osiągnąć pełną sprawność ruchową. Szyna ta jest narzędziem, które umożliwia przyspieszenie procesu rehabilitacji i skuteczniejsze leczenie urazów i chorób.

Zalety wynajmowanych szyn rehabilitacyjnych CPM

Zainteresowany wypożyczeniem szyn CPM w Sosnowcu?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie szyny rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne