Oferujemy duży wybór szyn rehabilitacyjnych do wynajęcia w Zabrzu. Pomogą przywrócić sprawność pacjentom po urazach i operacjach. Nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiedni rodzaj szyn rehabilitacyjnych, który spełni wymagania i oczekiwania pacjenta w jego rehabilitacji.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Wynajem szyn CPM

Szyny rehabilitacyjne CPM to sposób na skuteczną rehabilitację w warunkach domowych. Znacznie skraca czas powrotu do pełnej sprawności. Działanie szyn ortopedycznych opiera się na terapii ruchem, co czyni je idealnym narzędziem terapii po zabiegach stawów kończyn dolnych i górnych.

Wynajmując szyny CPM z naszej oferty w Zabrzu, otrzymują Państwo korzystne formy współpracy, zarówno krótko-, jak i długoterminowe. Nasz sprzęt jest stale serwisowany, aby zapewnić maksymalną skuteczność działania, a wszystkie szyny pochodzą od czołowych producentów sprzętu medycznego.

W Zabrzu pacjenci mogą skorzystać z transportu wypożyczonych szyn rehabilitacyjnych, które dostarczymy bezpośrednio do ich domu.

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych

Szyna CPM – wypożyczalnia w Zabrzu

Szyna ortopedyczna CPM jest specjalistycznym narzędziem rehabilitacyjnym, które służy do wspomagania leczenia urazów i chorób stawów. Dzięki ciągłemu, automatycznemu ruchowi, który przyspiesza proces gojenia, zwiększa ruchomość stawu i zmniejsza ból, szyna ta umożliwia pacjentowi skuteczną rehabilitację w Zabrzu.

Szyny ortopedyczne stosuje się w celu zapewnienia stabilizacji, ochrony i wsparcia stawów, jak również do unieruchomienia i stabilizacji kończyn w przypadku urazów lub chorób. Mogą również pełnić rolę pomocniczą w procesie rekonwalescencji.

W procesie powrotu do zdrowia po urazie lub operacji, szyna rehabilitacyjna wypożyczona w Zabrzu zapewnia stabilizację i ochronę stawu podczas wykonywania ruchów, ćwiczeń i terapii. Jest to narzędzie wspomagające, które umożliwia pacjentowi skuteczne i bezpieczne osiągnięcie pełnej sprawności ruchowej. Dzięki temu, proces rehabilitacji jest skuteczniejszy i bardziej efektywny.

Zalety wynajmowanych szyn rehabilitacyjnych CPM

Zainteresowany wypożyczeniem szyn CPM w Zabrzu?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy dla Państwa odpowiednie szyny rehabilitacyjne.

Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię sprzętu medycznego MIL-MED?

Zaopatrujemy klientów z województwa śląskiego w nowoczesne urządzenia oraz sprzęty do samodzielnej rehabilitacji i rekonwalescencji w warunkach domowych.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu lub sprzedaży, rozbudowany asortyment oraz konkurencyjne ceny na Śląsku.

Doświadczenie

Pomoc w doborze odpowiednich urządzeń i sprzętów medycznych.

Wynajem na krótki czas

Możliwość wynajmu sprzętu na różne okresy czasowe od kilku dni do tygodni.

Bogaty asortyment

Duży wybór różnych sprzętów medycznych do domu.

Atrakcyjne ceny

Wynajem sprzętu medycznego na atrakcyjnych warunkach.

Inny sprzęt medyczny do wynajęcia

Koncentratory tlenu

Łóżka rehabilitacyjne

Pulsoksymetry

Aparaty CPAP

Balkoniki, chodziki

Kule ortopedyczne

Wózki inwalidzkie

Szyny rehabilitacyjne

Materace ortopedyczne